O nas

Pozostałe strony:

O gabinecie

Większość ludzi ma jakas strach lub innych niechcianych uczucie w ich podświadomości, które poruszają się swobodnie przez życie ich zdolność jest zakorzeniona. Może to być strach węży, mucha czy ataki terrorystyczne lub uczucia irracjonalny gniew, zazdrość, smutek i samotność. Do tej pory większość ludzi miała nauczyć się żyć z ich niepokój i nieprzyjemnych uczuć. Ale teraz, dziedzina psychologii energii oferuje nową nadzieję dla ludzi, którzy chcą ich reakcje emocjonalne, zmienić, lub przekazywać pozytywne cele.

Zgodnie z opisem w nowej książce, Psychoterapia, obejmują energii stymulacji ręcznej siebie psychologii akupresury punktów uderzając techniki lub zachować i przynieść ulgę w krótkim czasie strachu lub niechciane uczucie. Feinstein opisuje trwałe wyniki w mniej niż 1 lub 2 sesje wystąpić. Te metody mogą być stosowany nawet przez osoby lub używane w tradycyjnych terapeutycznym.

Energii samopomocy interaktywny podręcznik psychologii metody są łatwe do nauczenia, nieinwazyjne i mogą być używane z dziećmi jako osoby dorosłe. Metody zostały pomyślnie z problemów, takich jak zazdrość, poczucie winy, złość, strach, wstyd, niszczących zwyczaje i przeniesiony do przezwyciężenia skutków urazu lub straty i komunikacji pozytywne cele, takie jak poprawa wydajności osobowych w obszarach publicznych wystąpień i sportu.

Wyraźny krok po kroku procedury i ilustracje to łatwo dostępne książka napisana dla ludzi, szybkie i silne psychiczne i behawioralne zmienić naturalny. To zapewnia zasobu dla terapeutów, aby dać swoim klientom. Przewodnik daje krótki, praktyczne wprowadzenie do metod, jasne instrukcje i ilustracje dla konkretnych problemów i celów, aby zoptymalizować ich nastrój i ich energii uplifting osób.

Szybki Kontakt


Psycho pr77
ul. Ciołka 4
01-402 Warszawa

Telefon: 501 404 404
E-mail: biuro@psycho1.pr77.pl

Godziny pracy:
Ponidziałeku - Piątek od: 7-16
Sobota i Niedziela: nieczynne